Nowy Gamer9 zaczyna się - 10/05/10, 8:00 PM
I oto wreszcie jest. Nowy Gamer9. Powraca z nieco zmienioną szatą graficzną, nową stroną i działający według nieco innych założeń. Trochę jak trzy kadry tego odcinka. Będzie trochę spojrzenia na gry z perspektywy gracza, nieco krótkich opowieści o Jacku i Feliksie, ale większość będzie komentarzem do branży growej prezentowanym w postaci parodii gier. Zapomnijcie o długiej fabule, która męczyła dłużyznami.

Jeśli zaś zaglądacie tutaj w poszukiwaniu videorecenzji i z jakiegoś niepojętego powodu nie zaglądaliście na Gra-nat.pl to powinniście wiedzieć, że w międzyczasie zrobiłem vrecki Super Mario Galaxy 2, Lego Harry Potter, years 1-4 oraz Kane & Lynch 2: Dog Days.

Niemniej chyba najbardziej oczekiwanym materiałem jaki zrobiłem było FAQ o PlayStation 3. Zresztą rzucę zajawką:FAQ było w trzech częściach, oto one: pierwsza, druga i trzecia.

Nie zapominajcie zaglądać na Gra-nat.pl, bo tam się teraz więcej dzieje. A w przyszły wtorek kolejny, teraz już nie będący intrem, odcinek Gamer9.

-Game on!

PS. Zabawna sprawa z tą reaktywacją Duke Nukem Forever przez Gearbox, co? Wygląda na to, że jednak zostanie wydane. A potem pewno zaraz skończy się świat.

PS2. O, i w czasie jak to pisałem weszła na Gaminatora jeszcze jedna videorecenzja. Oto zajawka:Zapraszam do obejrzenia całości videorecenzji Lara Croft and the Guardian of Light. Zobaczcie nawet jeśli nie lubicie Tomb Raiderów, bo to coś całkiem innego.